Ford Explorer: новий конкурент для Volkswagen ID.4

Час читання: < 1 хв.
0
Ford Explorer: новий конкурент для Volkswagen ID.4

Ford Explorer Electric готується до завоювання європейського ринку, пропонуючи потужний та доступний електромобіль, який уже почав надходити до дилерських центрів по всій Європі. З першими поставками, запланованими на найближчі тижні, поки що доступні лише версії з максимальною комплектацією. Більш економічні моделі очікуються у 2025 році.

Цей електричний позашляховик, що розглядається як молодший брат Mustang Mach-E та заміна моделі Focus, призначений для широкої аудиторії та здатний скласти конкуренцію таким моделям, як Volkswagen ID.4. Однак Explorer Electric вирізняється своїм унікальним дизайном, що підкреслює його відмінність від німецького аналога. Ford приділив значну увагу інтер’єру, створивши відмінний та унікальний внутрішній вигляд.

Особливістю Explorer Electric є можливість швидкої зарядки: акумулятор заряджається з 10 до 80 відсотків всього за 26 хвилин. Цінова політика Ford також привертає увагу: стартова ціна найбільш доступної версії складає близько 52 тисячі євро.

Компанія також планує запропонувати ще більш доступну модель із меншим запасом ходу порівняно із заявленими 600 км. У Німеччині ця економічна версія коштуватиме приблизно 42,5 тисячі євро і може з’явитися на ринку до кінця року. Хоча європейські підрозділи Ford поки що не підтвердили цю інформацію, якщо плани реалізуються, стратегія компанії виявиться дуже привабливою.

Ford спочатку випускає більш дорогі та потужні моделі, а потім пропонує більш доступні варіанти з акумуляторами на основі літій-залізо-фосфату, які мають більшу довговічність і циклічність у порівнянні з традиційними нікель-марганцево-кобальтовими батареями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!