Автомобіль року в Європі планують зробити найкращим у світі

Час читання: < 1 хв.
0
Автомобіль року в Європі планують зробити найкращим у світі

На нещодавній події Classic Car Celebration , що пройшла в Сан-Паулу, компанія Kia вперше продемонструвала бразильській аудиторії свої новітні моделі електричних позашляховиків EV5 і EV9, анонсуючи їх запуск на ринок в останній половині 2024 року.

Kia EV5 , орієнтований на сім’ї мілініалів, вміщує п’ять осіб та відрізняється високою функціональністю. Дизайн автомобіля акцентований широкою фронтальною частиною та масивним капотом, доповненим світлодіодною світловою системою Signature Star Map Lighting від Kia. Позашляховик середнього розміру EV5 має довжину 4,61 метра, ширину 1,87 метра та висоту 1,71 метра, з колісною базою 2,75 метра.

Салон виконаний у стилі мінімалізму, з упором на сучасні технології та прямолінійні елементи, включаючи горизонтально орієнтовану панель керування. На бразильському ринку запропонують дві модифікації: базова з одним переднім двигуном потужністю 217 л. і запасом ходу 540 км, а також потужніша GT версія з двома двигунами та повним приводом на 313 к.с.

EV9, який отримав звання «Автомобіль року» в Європі і став найпопулярнішим електромобілем Kia, розроблений на Глобальній Електричній Модульній Платформі і є флагманським позашляховиком з довжиною 5010 мм, шириною 1980 мм і висотою 1755 мм, і трирядним салоном на сім осіб.

У Бразилії також проходять тести версії GT-Line із батареєю ємністю 99,8 кВт·год, здатною проїхати 431 км на одному заряді та розганятися до 100 км/год за 6 секунд. Ціни та доступні комплектації для бразильського ринку поки не оголошені, але очікується, що продаж EV9 розпочнеться у листопаді 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!