У Мережі опублікували фотографію нового BMW X3 з унікальною решіткою

Час читання: < 1 хв.
0
У Мережі опублікували фотографію нового BMW X3 з унікальною решіткою

Перед офіційним релізом новий BMW X3 ненавмисно з’явився в Інтернеті. Як конкурент Audi Q5 і Mercedes-Benz GLC, він вражає яскравими радіаторними решітками, які не привертають увагу лише своїм розміром, але й унікальними дизайнерськими рішеннями.

Фотографії, які випадково потрапили в Мережу, демонструють передню частину та бічні лінії нового X3. Автомобіль взяв деякі елементи дизайну від iX, включаючи фірмові “ніздрі”, які тепер мають не лише вертикальні, але й чотири діагональні ребра. BMW безперечно експериментує зовнішнім виглядом, щоб оновити традиційний стиль.

У найближчі тижні очікується повне розкриття інформації про новий X3 . Передбачається, що модель пропонуватиметься з рядом бензинових і дизельних двигунів з м’яким гібридним приводом, а також з гібридними установками, що підключаються. Також очікується поява повністю електричного SUV на базі BMW Vision Neue Klasse X , що, ймовірно, унеможливлює випуск електричної версії iX3 .

BMW продовжує дивувати своїми інноваційними рішеннями, і новий X3 обіцяє бути гідним представником своєї лінійки, поєднуючи традиції та сучасні технології.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.