Новий Mitsubishi Pajero Sport показали на нових фото

Час читання: 2 хв.
0
Новий Mitsubishi Pajero Sport показали на нових фото

Третє та актуальне на даний момент покоління позашляховика Mitsubishi Pajero Sport з’явилося у 2015 році. 2019-го машина пройшла через оновлення, а 2024-го через фінальний фейсліфтинг. Наступною стадією цієї моделі стане повноцінна зміна генерації, яка запланована на 2025 рік.

Напередодні прес-офіс Mitsubishi виклав свіже тизерне зображення для ринку Австралії, на якому, ймовірно, показано новий Pajero Sport.

Затемнене зображення не дає повного уявлення про дизайн цієї моделі, але на ньому чітко видно незвичайну головну оптику позашляховика, виконану у вигляді світлових блоків у формі літери Т. Крім того, у машини високий кліренс і рельєфний дах, на якому присутні рейлінги.

Жодних технічних подробиць про новий Pajero Sport поки немає, оскільки проект засекречений. Втім, японські ЗМІ впевнені, що він залишиться рамним, а як архітектура задіє платформу пікапа Mitsubishi L200.

Приводити в рух новинку, швидше за все, буде звичайним двигуном внутрішнього згоряння, але потім у позашляховика з’явиться економічна гібридна версія.

Світова прем’єра нового Mitsubishi Pajero Sport має відбутися ближче до кінця 2025 року, а у продаж машина надійде не раніше 2026-го.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!