Volkswagen показав Tiguan, який не побачить Європа

Час читання: < 1 хв.
0

Volkswagen представив нову подовжену версію популярного кросовера Tiguan під назвою Tiguan L Pro . Цей автомобіль, доступний виключно на китайському ринку, є спадкоємцем Volkswagen Tiguan Allspace , який поступово зникає з європейських ринків.

Новий Volkswagen Tiguan L Pr o значно довший за свого попередника: його довжина становить 4,74 метра, що на 20 сантиметрів більше, ніж у стандартної версії. Колісна база збільшилася на 10 сантиметрів і тепер сягає 2,79 метра, що забезпечує додатковий простір для пасажирів та багажу.

Інтер’єр Tiguan L Pro відрізняється високим рівнем оснащення. Автомобіль обладнаний додатковими екранами, включаючи один перед пасажиром, що створює технологічно сучасну та комфортну обстановку. М’яке тканинне оздоблення приладової панелі та розширене підсвічування салону додають відчуття розкоші.

Під капотом Tiguan L Pro встановлюється турбований 2,0-літровий бензиновий двигун потужністю 168 або 220 кінських сил. Надалі планується випуск гібридної версії для китайського ринку. У той час як Європа очікує на появу нового Tayron, Tiguan L Pro залишиться ексклюзивом для китайських автолюбителів.

Китайський ринок насичений унікальними моделями Volkswagen , такими як Tavendor, Teramont, Talagon, Tharu та багато інших, які не представлені в Європі. Цей факт наголошує на стратегічному підході Volkswagen до різних ринків, де бренд пропонує спеціально адаптовані моделі для задоволення місцевого попиту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!