Porsche пояснила, чому 911 таки став гібридом

Час читання: < 1 хв.
0
Porsche пояснила, чому 911 таки став гібридом

Porsche пояснила, чому 911 таки став гібридом. Маркетолог американської філії марки Франк Вайсманн розповів CarScoops.com, що система T-Hybrid обрана для дотримання майбутніх стандартів викидів при подальшому покращенні реакції та продуктивності двигуна. Представник Porsche відзначив, що споряджена маса гібридного 911 збереглася на тому ж рівні. А ось їздити без активації ДВЗ не можна: у Porsche відмовилися від такої функції спеціально.

Бензин-електричний Porsche 911 не потрібно заряджати від розетки: це дозволило відмовитися від важкої батареї та зробити ставку на компактний (1,9 кіловат-години) літій-іонний 400-вольтовий акумулятор. Безшумна їзда не для «дев’ятсот одинадцятої»: опозитний 3,6-літровий двигун задіяний у всіх режимах. Це дозволило відмовитися від зайвого зчеплення.

А ось відмова від фірмового поворотного ключа міркуваннями економії ваги не пояснити. Франк Вайсман заявив, що перехід на кнопку запуску двигуна – данина спільності з Panamera і Cayenne. Представник Porsche уникнув слова уніфікація, замаскувавши очевидне: мовляв, для клієнтів, які володіють кількома моделями, важлива «узгодженість та аналогічне компонування».

У оновленій гамі Porsche 911 поки що немає версій на «механіці», а версія GT3 виключена з гами. Однак “хардкорний” 911 GT3 RS все ще доступний до замовлення, а згодом в лінійку повернуться звичайні трипедальні версії. Однак у найближчі три місяці рестайлінгові Turbo/Turbo S не з’являться: їхній апгрейд проведуть із затримкою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!