Автомеханік назвав 6 довготривалих машин з ціною до 10 тисяч доларів

Час читання: 3 хв.
0
Автомеханік назвав 6 довготривалих машин з ціною до 10 тисяч доларів

В Інтернеті набирає популярності всілякі рейтинги надійності автомобілів, які приваблюють дедалі більше глядачів та читачів.

Напередодні цей тренд продовжив відомий механік Девід Лонг, який володіє каналом на YouTube. Він опублікував відео, в якому поділився власним ТОП-ом безвідмовних автомобілів з ціною до 10 тисяч доларів.

Відразу зробимо застереження, на нашому ринку в цю суму вписуються далеко не всі автомобілі цього рейтингу.

1 місце – Buick LeSabre (2000-2005)

Незважаючи на думку, що автомобілі Buick не найнадійніші, саме седан LeSabre на думку американського автомеханіка є найкращим варіантом, коли йдеться про безпроблемну експлуатацію. Він стверджує, що конструкція машини надзвичайно проста, а її ресурс здатний досягати позначки 650 тисяч кілометрів.

2 місце – Chevrolet Silverado або GMC Sierra (1999-2006)

Ці автомобілі продаються як з “механікою”, так і з “автоматом”, а також пропонуються у версії з приводом на два, або на чотири колеса. Але кожен з них, на думку Лонга, є взірцем недорогості та довговічності.

3 місце – Lexus RX350 (2004-2009)

Популярний сімейний кросовер з Японії, який люблять та купують насамперед за його надійність, а також непогану паливну економічність на тлі конкурентів.

4 місце – Ford Crown Victoria (1998 – 2012)

На думку автомобільного механіка зі США, такі машини є втіленням куленепробивності. Вони абсолютно надійні, а доказом цього є той факт, що їх довгий час використовували в Штатах як поліцейські авто.

5 місце – Lexus LS400 (1996-2000)

Автомобіль, який багато хто порівнює за надійністю з танком. Незважаючи на те, що запчастини на нього можуть бути трохи дорожчими, ніж у випадку з Toyota, швидше за все вони не знадобляться, адже «Лексус» вдалося створити воістину неубиваему машину. 

6 місце – Toyota Highlander (2001-2007)

Замкнув список кращих кросовер Toyota Highlander, який не тільки економічний з точки зору витрати палива, але ще й має високий термін служби (понад 500 тисяч км).

А ще в таких машинах передбачено просторий третій ряд сидінь, що дозволяє без проблем перевозити з точки А до точки Б всю свою сім’ю. 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!