Безпека 15 тисяч електромобілів Mercedes опинилася під загрозою

Час читання: < 1 хв.
0
Безпека 15 тисяч електромобілів Mercedes опинилася під загрозою

Mercedes-Benz відкликає майже 15 000 автомобілів моделей EQE, EQE SUV, EQS та EQS SUV через проблеми з програмним забезпеченням системи керування батареєю. Ця проблема може призвести до вимкнення високовольтної батареї, що спричинить зниження або повну втрату потужності.

Автомобілі, що підлягають відкликанню, були виготовлені з 2023 по 2025 роки на заводах у Бремені, Зіндельфінгені та Таскалусі (США). Проблема була виявлена ​​наприкінці 2023 року після двох повідомлень із Данії та США. У Данії клієнт повідомив про попередження на панелі приладів, яке з’явилося до передачі автомобіля. У США було зафіксовано втрату потужності та аналогічне попередження.

Аналіз показав, що програмне забезпечення системи керування батареєю може перевантажуватись через великий обсяг діагностичних запитів від інших модулів керування. Це призводить до скидання модуля керування батареєю, зниження потужності або втрати тяги, що збільшує ризик аварії. Проте, автомобіль можна перезапустити після повної зупинки.

На щастя, на даний момент немає повідомлень про травми чи серйозніші наслідки. У звіті про відкликання вказано 14 різних версій програмного забезпечення для системи керування батареєю, що охоплюють моделі від серії 350 до AMG EQS 53 та Maybach EQS SUV 680 .

Mercedes-Benz закликає власників порушених моделей звернутися до дилерів для оновлення програмного забезпечення. Цей захід спрямований на забезпечення безпеки та надійності їх електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!