BMW оновила сімейство 3 Series: що змінилося
BMW покращила седан та універсал 3 Series. Сімейство третьої серії пережило плановий рестайлінг: основні візуальні зміни припали на салон, але також було доопрацьовано шасі та збільшено ємність батареї у гібридних версій. Крім цього, до палітри додали нові відтінки, підвищили якість обробки інтер’єру і запропонували новий дизайн 19-дюймових дисків. Оновлені седан та універсал 3 Series стануть на конвеєр у липні, вироблятимуть їх на заводах BMW у Німеччині, Мексиці та Китаї.
Модель 3 Series у строю з 1975 року, і за неповні півстоліття вона шість разів змінила покоління. Актуальна «троячка» сьомої генерації дебютувала 2018-го, а останній рестайлінг пережила 2022-го. І ось представлені седан та універсал 2025 модельного року, які зовні можна відрізнити за новими кольорами (сірий та блакитний металики) та опціональним 19-дюймовим дискам BMW Individual з Y-подібними спицями.
У салоні змін більше, і найпомітніша з них – оптимізований інтерфейс мультимедійної системи, яка тепер працює на операційній системі BMW 8.5. Це дозволило перенести керування деякими функціями з кнопок на екран, у тому числі кліматичною установкою та підігрівом та вентиляцією сидінь. Перетворилися дефлектори вентиляції, з’явилися нові кольори атмосферної підвіски, яка тепер вміє реагувати на відчинені двері або вхідний дзвінок м’якою пульсацією. Ну, а крім усього перерахованого, у оновленої 3 Series кермо має D-подібну форму.
Гама двигунів седана та універсала 2025 модельного року представлена чотирма бензиновими та чотирма дизельними агрегатами. Потужність 2,0-літрових двигунів варіюється від 150 до 286 кінських сил, і кілька їм становить восьмиступінчаста коробка передач Steptronic. І бензинові, і дизельні мотори доповнені 48-вольтовим стартер-генератором, що дає короткочасне збільшення потужності в 11 сил.
Крім м’якогібридних варіантів є і гібрид 330e, що підряджається, з повним приводом xDrive. До складу установки входять бензинова «четвірка» та електромотор, які сумарно розвивають 292 кінські сили. Місткість батареї гібрида становить 19,5 кіловат-години, що майже вдвічі більше, ніж у дореформеної моделі. Седан проїжджає чистою електрикою 85-101 кілометр, а повнопривідний універсал 330e xDrive Touring – 84-91.
Оновлену BMW 3 Series для європейського ринку збиратимуть на заводі в Мюнхені, версію для США — у мексиканському Сан-Луїс-Потосі, а китайський варіант — у Шеньяні на спільному підприємстві з Brilliance. Старт виробництва буде дано у липні, так що до дилерів новинка може дістатися вже восени.
Незважаючи на те, що частка Tesla на ринку США скоротилася майже вдвічі порівняно з піковим…
Попит на компактні хетчбеки залишається високим, попри бум популярності кросоверів. Маленькі міські автомобілі продовжують залишатися…
Зима ставить перед автовласниками особливі завдання щодо догляду за автомобілем, адже холодні умови впливають на…
Поліція пояснила, кому потрібно оновлювати водійські документи, скільки це коштує та які переваги й недоліки…
Для водіїв, які щодня стоять у міських заторах і часто працюють із зупинками, важливо розуміти,…
Не всі автомобілі зобов'язані мати бризковики чи грязезахисні фартухи, тому штрафи за їхню відсутність часто…
Leave a Comment