Розкрито найгірші автомобілі з варіаторами (CVT)

Час читання: < 1 хв.
0

Безступінчаста коробка передач (вона ж варіатор) існує пристойна кількість часу. І деякі автовиробники не тільки не цураються цієї трансмісії, а ще й використовують її на більшості своїх моделей. Ось тільки далеко не на всіх із них ця КПП демонструє себе з хорошого боку.

Журнал “Motorbiscuit” назвав три автомобілі, які не можуть похвалитися безпроблемною роботою варіаторів.

Nissan Altima (2016)

На першу сходинку цього рейтингу його автори поставили седан Nissan Altima 2016 року. Ця модель конкурує з автомобілями таких автовиробників як Honda та Toyota, але не може змагатися з ними з погляду безвідмовної експлуатації.

Стверджується, що на машину надійшло близько 500 скарг, певна частина з яких припадає на її коробку передач. Власники повідомляють про ривки, а також про передчасний вихід з ладу таких трансмісій.

Infiniti QX60 (2014)

Друге місце надали кросоверу Infiniti QX60 (зразка 2014 року). Автомобіль сумно відомий своєю не «зірковою» безступінчастою коробкою передач.

Різка і шумна робота, прослизання ременя, а також пошкодження шестерень лише кілька неприємних симптомів, які можуть чекати на власників QX60.

Nissan Pathfinder (2014)

Замкнув трійку найгірших автомобілів із варіатором повнорозмірний кросовер Nissan Pathfinder (2014 року). Ця модель зарекомендувала себе як один з кращих уживаних SUV, але якщо почитати, що пишуть власники про трансмісію цієї моделі, то можна запитати себе, а чи настільки вона хороша, як усі думають.

Деякі власники «Патфайндерів» були змушені замінити свою безступінчасту коробку передач, а також страждали від ривків при розгонах, які згодом лише посилювалися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!