Новий Toyota Fortuner стане брутальним гібридом: розкрито подробиці

Час читання: 2 хв.
0

Позашляховик Fortuner актуального покоління з’явився в модельному ряді Toyota в 2015-му році, а трохи менше 5 років оновився. Очікувалося, що генерація цієї моделі побачить світ у 2023-му, але дебют машини відклали на невизначений термін. Що відомо про цю новинку «Тойоти» сьогодні розповів журнал «ICN».

За інформацією журналістів індійського автомобільного порталу, прем’єра нового Toyota Fortuner може відбутися вже наприкінці 2024 року, але у продаж позашляховик надійде не раніше, ніж наступного року.

Автомобіль чекають на глобальні зміни в дизайні, які повинні зробити машину набагато брутальнішою, ніж був її попередник.

За чутками, змінам піддадуться практично всі кузовні панелі новинки, а передня та задня частини позашляховика перетворяться майже до невпізнанності.

Машина буде розроблена на платформі TNGA-F, яка лежить в основі нових генерацій Toyota Tacoma, Land Cruiser та Lexus LX. «Візок» має здатність підтримувати як звичайні двигуни внутрішнього згоряння, так і гібридні силові установки.

Однією з найбільш значних технічних змін у новому Fortuner обіцяє стати гібридна силова установка, що базується на 2,8-літровому дизельному моторі. Зв’язку ДВС складе 48-вольтовий стартер-генератор, а сукупна потужність агрегатів дорівнюватиме 201 кінській силі і 500 Нм крутного моменту відповідно.

Продавати позашляховик збираються як у версії із заднім приводом, так і повнопривідної модифікації, а основним ринком збуту, як і раніше, будуть країни Південно-Східної Азії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!