Шанувальники автомобілів Mercedes-AMG віддали перевагу BMW M3 і M4

Час читання: < 1 хв.
0
Шанувальники автомобілів Mercedes-AMG віддали перевагу BMW M3 і M4
Шанувальники автомобілів Mercedes-AMG віддали перевагу BMW M3 і M4

У світі високопродуктивних автомобілів відбулася несподівана зміна: BMW M3 і M4 виявилися кращими для покупців, ніж їхні конкуренти від Mercedes-AMG. Це стало особливо очевидним на тлі невдач нових моделей AMG C 63 та AMG CLE 63 .

Mercedes витратив мільярди на розробку та просування цих моделей, але потенційні клієнти не гідно оцінили їх. Продавці повідомили про низький рівень замовлень, що стало неприємним сюрпризом компанії. Проблема виявилася не в ціні, а в технічному підході та продуктивності.

В той час, як BMW зробили ставку на м’які гібридні технології (MHEV), забезпечуючи баланс між потужністю та економічністю, Mercedes намагався вразити клієнтів 680 кінськими силами. Однак для більшості покупців важливіше економічність та збалансовані характеристики, ніж максимальна потужність, яка рідко використовується повною мірою.

BMW M3 і M4 з їх шестициліндровими двигунами та потужністю до 550 кінських сил виявилися більш практичними та привабливими для клієнтів. В результаті Mercedes довелося визнати свою помилку і навіть повернути двигун V8 для деяких моделей, щоб зберегти конкурентоспроможність.

Ця битва була виграна BMW , але на горизонті з’являється новий конкурент- Porsche . Їхня технологія T-HEV обіцяє ще більш вражаючі результати. У будь-якому випадку, клієнти вже знають, чого очікувати від Porsche , і бренд має досить високий авторитет, щоб перевершити своїх суперників.

Таким чином, Mercedes зіткнувся із серйозними викликами, і майбутнє покаже, чи зможуть вони повернути втрачені позиції у боротьбі за покупців.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!