Показали перші знімки оновленого електричного кросовера Skoda Enyaq

Час читання: 2 хв.
0

Західні фотографи-шпигуни відобразили прототип оновленого кросовера Enyaq перед його дебютом наступного року. Передня та задня частини чеської новинки були вкриті камуфляжем.

Enyaq допоміг розпочати електричну революцію Skoda, але електромобілі пройшли довгий шлях з моменту представлення моделі восени 2020 року. Проте компанія працює над вирішенням цієї проблеми за допомогою оновленого кросовера. Enyaq 2025 року, що нещодавно проходить тестування, отримає «комплексне оновлення» і матиме новий дизайн Modern Solid.

Skoda не розкриває додаткових деталей екстер’єру, але прототип має новий передній бампер з більшим та виразнішим нижнім повітрозабірником. До них приєднуються менш “метушні” вертикальні повітряні завіси.

Хоча грати радіатора і фари здаються перенесеними з поточної моделі, попередній рендеринг припускає, що кросовер може піти стопами концепту Epiq. Зокрема, модель може відмовитися від звичної радіаторної решітки і використовувати більш тонкі освітлювальні прилади.

Схоже, жодних змін не відбулося, але ми можемо чекати цілого ряду оновлень, включаючи нові задні ліхтарі та оновлений бампер. Також цікаво відзначити, що на прототипі є наклейки з написами “Тест-драйв, спасибі” та “Перевірка гальм”.

Фотографії дають нам лише коротку виставу всередині, але фотографи зазначили, що кабіна була замаскована і «схоже, була перероблена».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!