Hyundai готується до випуску першого у світі водневого суперкара у 2026 році

Час читання: < 1 хв.
0

Hyundai Motor Group готується увійти в історію, випустивши в 2026 N Vision 74 – перший у світі водневий суперкар. Згідно з корейською газетою Hankyung, Hyundai схвалила виробництво N Vision 74, який матиме потужність понад 775 кінських сил і буде випущений обмеженою серією 200 екземплярів.

Компанія вже надала своїм основним постачальникам специфікації для різних компонентів, які використовуватимуться в автомобілі. Виробництво тестового автомобіля для перевірки продуктивності планується розпочати у серпні, а серійне, якщо можна так його назвати, виробництво – у червні 2026 року.

N74 буде виключно задньопривідним. У силовій установці буде об’єднано водневий паливний елемент з високопродуктивним двигуном, що забезпечує потужність щонайменше 775 кінських сил. Очікується, що автомобіль буде розганятися від 0 до 100 км/год за 3 секунди, що можна порівняти з традиційними суперкарами з двигунами внутрішнього згоряння.

Дизайн автомобіля стане сучасним переосмисленням ліній Hyundai Pony Coupe 1974 року. Це буде купе із двома дверима типу «крило чайки». Цей вибір дизайну забезпечує суперкар сучасний вигляд, зберігаючи при цьому данину спадщині Hyundai.

Hyundai Motor Group планує випустити лише 200 одиниць N74 протягом двох років. За оцінками автомобільної індустрії, ціна автомобіля складе близько $375 000.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!