Mazda готує наступника RX-7, дизайн машини вже запатентовано

Час читання: < 1 хв.
0
Mazda готує наступника RX-7, дизайн машини вже запатентовано

Компанія Mazda вперше представила концепт-кар Iconic SP на виставці Mobility Show у 2023 році. Прототип привернув чимало уваги з боку преси та відвідувачів автосалону, що, ймовірно, спричинило, через яку йому цілком можуть дати «зелене світло».

Японський журнал Best Car повідомляє, що Mazda оформила патент на зображення моделі Iconic SP. Інсайдери впевнені, що спортивний автомобіль серйозно рухається у бік комерціалізації.

На патентних зображеннях машина зображена такою самою, якою був шоу-кар – тобто з висувними фарами. Стверджується, що у головах керівництва «Мазди» новинка є наступником моделі RX-7.

Жодних подробиць про купе поки не наводиться, але прототип Iconic SP зразка минулого року комплектувався роторно-поршневим двигуном, який не має механічного зв’язку з колесами, а приводить в роботу лише генератор, що заряджає тяговий акумулятор автомобіля. Подібна силова установка зараз використовується в кросовері Mazda MX-30 (на фото нижче).

Коли нова модель «Мазди» може з’явитися у продажу невідомо, але, швидше за все, це станеться не раніше, ніж за кілька років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!