Jeep Avenger 4xe отримав довгоочікувану позашляхову опцію

Час читання: < 1 хв.
0

22 травня Jeep представить Avenger 4xe – перший повнопривідний варіант субкомпактного кросовера Avenger, що продається за межами США. Позначення 4xe використовується для електрифікованих моделей з повним приводом, таких як Wrangler та Grand Cherokee, оснащених гібридними силовими установками.

Avenger дебютував наприкінці 2022 року як перший електричний автомобіль Jeep . Пізніше до лінійки приєдналися бензинові та м’якогібридні силові установки, але вони були тільки з переднім приводом. Новий Avenger 4xe , швидше за все, стане гібридом, хоча в концепті Avenger 4×4 2022 був представлений два електромотори і повний привід.

Очікується, що силова установка нового Avenger 4xe буде складатися з електромотора, що приводить в рух задні колеса, і доступного зараз бензинового двигуна – турбованого 1,2-літрового трициліндрового блоку потужністю 100 к.с., який приводить в рух передні колеса. Спільна робота цих моторів повинна забезпечити більшу загальну потужність автомобіля.

Jeep Avenger побудований на модульній платформі CMP компанії Stellantis, яка використовується для субкомпактних та компактних автомобілів. Ця ж платформа застосовується у пов’язаних Alfa Romeo Junior та Fiat 600. Виробництво всіх трьох моделей ведеться на заводі в Тихи, Польща.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!