У Німеччині розкрили несподівані результати ресурсного тесту автомобілів: машини BMW та Audi міцніші за всіх

Час читання: < 1 хв.
0
У Німеччині розкрили несподівані результати ресурсного тесту автомобілів: машини BMW та Audi міцніші за всіх

Німецький автомобільний портал Auto Bild з 2000 року проводить так звані довгострокові ресурсні тести, в яких випробовує нові автомобілі протягом багатьох років, а потім, коли вони долають позначку в 100 тисяч км, відправляє машини на розбирання та оцінює знос їх деталей. Згодом кожній присуджується власний бал, який дозволяє ранжувати їх у порівнянні з іншими.

Напередодні це німецьке видання розкрило статистику випробувань, що проводяться з 2014 року, розкривши найміцніші автомобілі. Несподіваним чином найкращими виявилися місцеві преміальні марки BMW та Audi.

Як автомобілі, які майже не зношуються через 100 тисяч пройдених кілометрів, були названі BMW M3 та Audi A3 Sportback g-tron з нульовою кількістю відмов.

Трійку замкнув ще один BMW – родстер Z4 за 100 тисяч кілометрів, який витримав випробування на витривалість майже без складнощів (лише дві незначні несправності). Аналогічний результат продемонстрували у тестах: Seat Ateca 1,4 Eco TSI , Audi A4 Avant та Volkswagen T-Cross.

До списку найміцніших машин у перші 100 тисяч км пробігу також увійшли: Suzuki Swift Sport , Mazda CX-5 Skyactiv-D та BMW 320d Touring із трьома несправностями, зафіксованими під час тестів.

Далі за зростанням кількості технічних проблем вишикувалися: Mercedes A220 D , Toyota Prius IV , Volkswagen Golf Sportsvan 1,4 TSI , Kia Sportage 2.0 CRDi та Volvo XC60 з чотирма поломками, а також Volkswagen Tiguan 2,0 TSI , Ford Focus Turnier , BMW X1 xDrive20i та Hyundai i30 Combi 1,6 CRDI з п’ятьма відмовами. 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!