Рестайлінг Sportage: як зміниться найпопулярніший кросовер Kia з оновленням

Час читання: < 1 хв.
0
Рестайлінг Sportage: як зміниться найпопулярніший кросовер Kia з оновленням

Sportage залишається найпопулярнішою моделлю у SUV-лінійці південнокорейського автовиробника Kia. Автомобіль, який пережив зміну поколінь у 2021 році, продається багатотисячними тиражами і навіть незважаючи на санкції представлений у Росії (завдяки паралельному імпорту). У 2024 році для цієї моделі заплановано плановий рестайлінг. Як разом з ним зміниться бестселер Kia, показали незалежні дизайнери порталу «Auto-Moto».

Художники французького видання впевнені, що на машину чекають еволюційні зміни в екстер’єрі, які здебільшого торкнуться її передньої частини кузова.

Реформеному автомобілю практично напевно дістанеться зовсім інша за конструкцією оптика, яка частково перегукуватиметься зі світлотехнікою великого електричного кросовера EV9, а також свіжого Sorento. Блок змінить форму і матиме вертикальні ікла замість компактних бумерангів, які були раніше.

Крім того, машина втратить більшу частину верхньої решітки радіатора, яку перенесуть в отвір повітровода знизу, а також зможе похвалитися більш складним за формою переднім бампером і іншим дизайном колісних дисків.

Частина змін чекає і внутрішнє оздоблення машини, але як сильно зміниться салон машини поки що сказати складно.

А ось у технічній частині жодних глобальних змін чекати точно не варто. Sportage з великою ймовірністю збереже актуальну гаму двигунів, в яку сьогодні входять бензинові та дизельні агрегати, а також гібридні силові установки.

Прем’єра модернізованого “Спортейджу” відбудеться до кінця поточного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.