Представлений CyberTrailer із сонячними панелями для пікапа Tesla Cybertruck

Час читання: 2 хв.
0

Living Vehicle представила новий CyberTrailer – розкішний причіп із сонячними панелями, створений для власників Tesla Cybertruck та інших електричних пікапів. Цей унікальний житловий трейлер обіцяє стати ідеальним супутником для пригод, поєднуючи стиль, автономність та екологічність.

Компанія Living Vehicle , що базується в Каліфорнії, виготовляє висококласні житлові трейлери з акцентом на стійкість та автономність. CyberTrailer розроблений спеціально для Tesla Cybertruck , підкреслюючи його футуристичний дизайн та надаючи всі необхідні функції для комфортного перебування поза соціумом.

CyberTrailer оснащений нержавіючим корпусом, частково покритим сонячними панелями, та розташовується на двоосьовому шасі. Він пропонує автономію на кілька тижнів і навіть місяців завдяки своїй системі генерації електроенергії. Крім того, трейлер може заряджати сам Cybertruck , усуваючи проблему із запасом ходу під час буксирування.

Цей причіп також сумісний з іншими електричними пікапами, такими як Rivian R1T та Ford F-150 Lighting , а також із звичайними бензиновими та дизельними моделями, які можуть служити резервним джерелом живлення. CyberTrailer має унікальні функції, включаючи систему генерації води, яка витягує вологу з повітря та перетворює її на питну воду.

Living Vehicle обіцяє, що CyberTrailer буде найкращим “у своєму власному класі” і запропонує функції, яких немає в інших моделей на ринку. Початкова ціна причепа становитиме 175 000 доларів (7 млн гривень, згідно з актуальним курсом), а постачання розпочнеться наступного року. Компанія вже приймає попередні замовлення та повідомляє, що 80% доступних слотів вже зайняті.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!