Знайдено всі переваги та недоліки кросовера Hyundai Mufasa

Час читання: < 1 хв.
0
Знайдено всі переваги та недоліки кросовера Hyundai Mufasa

Експерт вирішив протестувати новий кросовер Hyundai Mufasa та поділитися своїми враженнями про його характеристики. Дана модель, представлена ​​на ринку Піднебесної, прийшла на зміну моделі ix35, володіючи при цьому компактнішими габаритами, проте пропонуючи просторіший салон. Hyundai Mufasa оснащується двигунами, які встановлюються в Hyundai Tucson та Kia K5 , а також надійним АКПП A6MF1 та переднім приводом.

Ключові недоліки кросовера включають жорстку підвіску, незважаючи на шини розміру 225/55 R18, відносно низький дорожній просвіт 170 мм і не особливо ефективну шумоізоляцію колісних арок.

При цьому є і переваги у Hyundai Mufasa – відмінна керованість на асфальтовому покритті, продумана ергономіка салону, комфортні крісла з широкими можливостями регулювання, а також безліч зручних функцій, на кшталт тримача для планшета, вішалка та додаткові відділення для зберігання невеликих предметів.

За словами фахівців, Hyundai Mufasa має всі шанси конкурувати із подібними за розміром китайськими моделями. Ціновий діапазон цього кросовера коливається від 1,5 до 2 мільйонів гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!