Один з найбільш непривабливих автомобілів у світі повернеться як конкурент Renault Duster

Час читання: < 1 хв.
0
Один з найбільш непривабливих автомобілів у світі повернеться як конкурент Renault Duster

На початку квітня цього року в Мережу випливли плани концерну Stellantis, що володіє брендом Fiat, що стосуються повернення в обойму одного із знаменитих імен в історії компанії.

Йшлося про компактний мінівен Multipla, який через свій нестандартний дизайн незмінно входив і входить у всілякі рейтинги найнекрасивіших машин у світі .

Днями французький журнал «Motors Actu» опублікував новину про те, що в керівництві Stellantis справді вирішили дати такому автомобілю «зелене світло» і навіть уже визначили з ким йому доведеться змагатися за покупців. Головним конкурентом для відродженої Multipla виявиться третя генерація Renault/Dacia Duster.

Інформації про те, як виглядатиме сучасна версія Fiat Multipla, поки немає, але автори статті впевнені, що машині дістануться округліші лінії кузова, вузькі фари зі світлодіодними перемичками, а сам кузов буде не колишнім компактвеном, а кросовером. Причому він має виявитися достатніх розмірів, щоб умістити всередині до семи пасажирів.

Ті ж інсайдери повідомляють, що продавати сучасний Multipla будуть як у версії з ДВС, так і в повністю електричній модифікації.

Характеристики обох варіантів розкриють не раніше презентації машини, запланованої на кінець цього початку наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!