Toyota випустить новий спортивний автомобіль за 1 мільйон гривень

Час читання: 2 хв.
0
Toyota випустить новий спортивний автомобіль за 1 мільйон гривень

Прем’єра прототипу Toyota S-FR від Toyota відбулася ще 2015-го року. Автомобіль позиціонувався як потенційний вбивця бестселера Mazda MX-5 (Miata), але до конвеєра він так і не дістався.

Через дев’ять років стало відомо, що Toyota відновила роботу над цим проектом. І, поході, він має помітно відрізнятися від варіанту 2015-року.

Японська газета “BestCarWeb” опублікувала перші рендерні зображення нового бюджетного спорткара “Тойоти” (на фото нижче), який розробляється спільними зусиллями інженерів Daihatsu (входить до Toyota) та Suzuki.

Довжина автомобіля повинна становити близько 4000 мм, а його ширина виявиться дорівнює від 1700 до 1750 мм при колісній базі 2480 мм. Машину хочуть зробити максимально легкою (до 1100 кг), а як її конкурент, як і раніше, бачать Mazda MX-5.

Під капотом спортивного бюджетника повинен розташуватися 1,3-літровий турбований 3-циліндровий двигун, що видає 150 кінських сил. Зв’язку йому становитиме 6-швидкісна МКПП або 8-діапазонний «автомат», а також система заднього приводу.

Скільки коштуватиме машина поки невідомо, але японські інсайдери пишуть про цифру в 3 мільйони 500 тисяч ієн (це близько 900 тисяч гривень).

У продаж новинка Toyota має надійти у проміжку між 2026 та 2027 роком.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!