Головна Авто Cadillac випустив лімітовану серію автомобілів ручної роботи

Cadillac випустив лімітовану серію автомобілів ручної роботи

Час читання: 2 хв.
0

2024 знаменує 20-річний ювілей V-серії – високопродуктивних моделей Cadillac. На честь цієї події Cadillac випустив лімітовану версію з 21 екземпляра моделі 2024 CT5-V Blackwing 20th Anniversary Edition, по одному для кожного року виробництва V-серії. Ці елітні моделі, хоч і поділяють базову ДНК із серійними CT5-V Blackwing, збираються вручну та проходять доопрацювання.

Cadillac приділяє велику увагу персоналізації своїх високопродуктивних автомобілів. Моделі CT4 і CT5-V Blackwing вже давно пропонують безліч дорогих опцій, але спеціальні версії V-серії почали випускатися з 2011 року з CTS-V Black Diamond Edition. Серед інших відомих лімітованих моделей були ATS-V та CTS-V Championship Editions 2018 року та CT5-V Blackwing 120th Anniversary Edition 2023 року.

Для виробництва ювілейних моделей Cadillac надав унікальну можливість заглянути за лаштунки та побачити процес складання та оздоблення. Команда, що складається з 6-8 осіб, вручну збирає кожен з 21 екземпляра CT5-V Blackwing 20th Anniversary Edition у Центрі інновацій ремісничого виробництва GM у передмісті Детройта.

Кожен автомобіль оснащується стандартним для Blackwing двигуном V8 з наддувом об’ємом 6,2 літра, потужністю 668 кінських сил, пару якому становить або 10-ступінчаста автоматична КПП або 6-ступінчаста механічна трансмісія. Понад 60% покупців обирають механічну коробку передач.

Автомобілі забарвлюються у чорний колір і проходять ретельну перевірку на наявність дефектів, після чого вручну наносяться додаткові шари фарби та лаку. Кузови забарвлюються вручну, моторний відсік також обробляється вручну і отримує три шари лаку. Двигуни поставляються із заводу GM до Кентуккі і потім ретельно збираються.

Клієнти можуть вибрати більше 20 ексклюзивних кольорів кузова, недоступних для серійних моделей CT5-V, а також різні опції для інтер’єру, такі як комбінації кольорів та оздоблень. Кожна модель отримує унікальну табличку з номером «1 із 21», спеціальний значок на важелі перемикання передач та табличку на рульовому колесі.

Для того, щоб стати власником одного з 21 ексклюзивних автомобілів, необхідна рекомендація дилера. Дилери вибирають клієнтів, ґрунтуючись на їхній історії покупок та захопленні високопродуктивними автомобілями. Ці моделі не мають обмежень на перепродаж, але покупці зазвичай настільки емоційно залучені до процесу, що рідко продають свої машини.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.