Mitsubishi готує нове покоління культового мінівену Delica (D:6)

Час читання: < 1 хв.
0

У гамі Mitsubishi компактний мінівен Delica існує з далекого 1968 року. З того часу автомобіль встиг дістатися до п’ятого покоління, випуск якого розпочали у 2007 році. За десятиліття виробництва машина завоювала статус культової завдяки своїй надійності та здібностям на бездоріжжі, але кардинально не змінювалася вже 17 років.

На початку цього року в Мережі активно ходили чутки про плани Mitsubishi випустити нове шосте покоління Delica (D:6). Напередодні цю інформацію побічно підтвердили в компанії, що розкрила п’ятирічний бізнес-план бренду під назвою «Momentum 2030».

На презентації нової стратегії Mitsubishi продемонструвала кілька слайдів, на одному з яких чітко видно мінівен, що зовні нагадує концепт-кар D:X зразка минулого року. Машина має характерну Т-подібну світлодіодну оптику, а також високий кузов і кросоверний кліренс.

Жодних технічних подробиць про серійну версію Delica (D:6) поки що не наводиться, але інсайдери пишуть, що машина повинна зберегти свою репутацію, напрацьовану десятиліттями.

Як двигун у ній може дебютувати якась «високонадійна» гібридна силова установка, яка забезпечить машині сучасну електричну систему повного приводу (S-AWC), а також привабливішу витрату палива в порівнянні з поколінням D:5.

Прем’єра нової «Деліки» має відбутися до кінця 2025 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!