Дилери BMW у Північній Америці, за чутками, хочуть бачити у модельному ряду бренду абсолютно новий позашляховик, який був би ще більшим за X7. Ймовірна назва такої моделі – BMW X9, і вона могла б конкурувати з Lincoln Navigator та Cadillac Escalade, водночас змусивши Mercedes замислитися над ще більшим GLS і створивши серйозні виклики для Audi, яка лише завершує підготовку першого Q9.
Пояснення цьому просте – ринок повнорозмірних SUV приносить великі прибутки: лише Cadillac у 2025 році продав майже 50 тисяч Escalade з ДВЗ і понад 8 тисяч електроверсій, тоді як Lincoln реалізував понад 22 тисячі Navigator, а Infiniti – більше 13,5 тисяч QX80.
Попри те, що BMW X7 формально належить до повнорозмірних позашляховиків, він все ж поступається за габаритами Escalade, особливо у версії ESV з подовженою колісною базою. Водночас вимоги дилерів не завжди збігаються з планами самої компанії, тож поки що незрозуміло, чи зважиться BMW на розширення лінійки першим в історії X9, хоча такий сценарій виглядає цілком можливим.
Теоретично бренд міг би використати подовжену платформу X7 і запропонувати для новинки ті самі силові агрегати, а версія Alpina могла б скласти конкуренцію топовим комплектаціям Navigator Black Label.
На тлі цих чуток дизайнер Теоттл опублікував на YouTube рендери гіпотетичного BMW X9, створені на основі Toyota Sequoia та з елементами стилістики Neue Klasse, натхненої новим iX3. Візуально модель виглядає знайомо для сучасних BMW, хоча навряд чи стала б справжнім дизайнерським проривом. Та головне питання залишається відкритим: чи зацікавив би вас такий автомобіль і чи обрали б ви його замість Lincoln Navigator або Cadillac Escalade.





