Названо найнадійніші кросовери та позашляховики Toyota: їх радять купувати цього року

0
548

Японський автовиробник Toyota відомий у всьому світі насамперед надійністю своїх автомобілів. Ця якість дозволяє компанії залишатися одним із найуспішніших брендів за обсягами продажів. Не в останню чергу досягти таких результатів їй вдається завдяки її лінійці кросоверів та позашляховиків.

Daily-Motor.Ru вирішив розібратися, які SUV “Тойоти” є найнадійнішими в 2024 році. У рейтингу ми спиралися на дослідження американського аналітичного агентства JD Power , що виставило їм оцінки за 100-бальною шкалою. Результати від 70 до 80 у рейтингу відповідали середнім, від 80 до 90 – вище від середнього, а від 91 до 100 – вважалися зразковими.

До шорт-листу не увійшов популярний позашляховик Toyota Land Cruiser. Після нещодавньої модернізації модель все ще чекає на відгуки від споживачів. Крім нього в підсумковий ТОП не потрапив кросовер Toyota Grand Highlander, який є новою моделлю, за якою ще не зібрано всю статистику по поломках.

Найміцнішим кросовером або позашляховиком «Тойоти» у 2024 році став автомобіль 4Runner . Машина заробила 86 балів зі 100, що відповідає оцінці вище середньої.

Прямо за нею розташувався “паркетник” Toyota Corolla Cross з рейтингом надійності 80 балів, а замкнув трійку Toyota Highlander (79 балів).

Бестселер Toyota RAV4 зайняв у цьому ТОП-е лише четверте місце з оцінкою в 76 балів, Toyota Sequoia заробила 75 балів, а найгіршим з точки зору надійності в гамі автовиробника виявився електричний паркетник Toyota bZ4X з результатом всього 64 бали зі 100. 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!