Як зміниться з оновленням Kia Sportage: нові зображення

0
422
Як зміниться з оновленням Kia Sportage: нові зображення

Компанія Kia близька до того, щоби представити модернізовану версію свого знаменитого кросовера Sportage. Автомобіль, що залишається бестселером марки в усьому світі та найпопулярнішим SUV у гамі бренду, чекає плановий рестайлінг. Як разом із ним зміниться машина напередодні показали на неофіційних рендерах.

Автором зображень є незалежний художник із ніком «Autoya», який веде власний канал на YouTube. На думку дизайнера, Sportage не чекають серйозних змін в екстер’єрі, а ті обновки, які дістануться йому з рестайлінгом, будуть мати точковий характер.

На підготовлених картинках новий Sportage оснащений переробленою світлодіодною оптикою, денні ходові вогні якої змінили свій малюнок на щось на зразок вузьких бумерангів.

Крім них машині дістався свіжий бампер і злегка перероблена решітка радіатора, а також інший малюнок задніх ліхтарів.

Дизайнер не забув, що з оновленням автовиробники найчастіше трохи доопрацьовують не лише зовнішність, а й салон автомобіля, показавши, чого чекати від внутрішнього оздоблення машини.

На рендері інтер’єру єдиною новою деталлю є інше кермо, яке може отримати новий дизайн спиць.

Технічних подробиць про новий Sportage поки немає, але, швидше за все, автомобіль залишиться тим самим. Сьогодні в його оснащення в залежності від ринків входять бензинові атмосферні та турбовані агрегати, а також дизелі і навіть гібридні силові установки.

Презентація оновленого кросовера має відбутися до кінця 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!