Lamborghini перетворив Revuelto на концертний зал на колесах

0
65
Lamborghini перетворив Revuelto на концертний зал на колесах

Новий екзотичний суперкар Lamborghini Revuelto , який замінив Aventador, знову опинився в центрі уваги. Італійський автовиробник оголосив про співпрацю з Sonus Faber , результатом якого стало створення висококласної аудіосистеми, розробленої спеціально для цього гібрида, що підключається.

З травня 2024 року система буде доступна як додаткова опція і перетворить Revuelto на справжній концертний зал на колесах. Вона включає підсилювач Full Class D потужністю 750 Вт, центральний динамік з неодимовим мотором, два повночастотні динаміки за спинками водія та пасажира, а також середньочастотні динаміки та твітери у дверях.

Майстри Sonus Faber проведуть фінальні налаштування, прослуховуючи різні музичні жанри та коригуючи звук для досягнення ідеального балансу між гучністю та кристальною чистотою. Це перша аудіосистема Sonus в автомобілі Lamborghini . Як зазначив Фіоре Каппеллетто, віце-президент і генеральний менеджер підрозділу Automotive компанії McIntosh Group (власник Sonus Faber), це «вкрай важлива віха» для бренду.

Хоча Lamborghini не розкриває вартості опцій, можна припустити, що така система коштує чимало. Revuelto – не бюджетний суперкар, його початкова ціна перевищує 600 тисяч доларів.

Що ж ви одержуєте за ці гроші? Потужність, яка раніше доступна тільки гіперкарам. Revuelto видає 1001 к.с., з яких 813 к.с. забезпечує 6,5-літровий атмосферний V12 , а три електромотори додають решту потужності. Два з них рухають передню вісь, а третій допомагає заднім колесам при необхідності.

Lamborghini Revuelto розганяється до 100 км/год за 2,5 секунди, до 200 км/год менш ніж за 7 секунд, а максимальна швидкість досягає 350 км/год. Батарея ємністю 3,8 кВт-год. ​​забезпечує невеликий запас ходу на електротязі.

Revuelto поєднує в собі майбутнє і сьогодення, допомагаючи бренду переходити в епоху електромобілів разом з новітнім Urus SE (підключається гібрид) і майбутнім наступником Huracan , можливо, названим Temerario .

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!