Компактний Toyota Land Cruiser: нові подробиці

0
375
Компактний Toyota Land Cruiser: нові подробиці

Торік на прем’єрі нового Land Cruiser Prado (250) Toyota анонсувала проект якогось позашляховика, який буде набагато компактнішим за решту «Ленд Крузерів» і стане чимось на зразок початкової версії цього сімейства. Подробиці про машину все ще знаходяться в секреті, але британський офіс журналу Motor1 упевнений, що знає, чого чекати від цього автомобіля.

Журналіст Фернандо Морено у своїй колонці пише, що компактний Toyota Land Cruiser матиме довжину близько 4,5 метрів і, ймовірно, виявиться схожим на актуальний Land Cruiser 250/Prado. Машина повинна відмінно вписатися в C-сегмент та отримати повноцінну позашляхову трансмісію.

Штатні дизайнери Motor1 вже встигли прикинути, як може виглядати такий автомобіль. На думку авторів рендерів, Mini Land Cruiser не матиме недоліку в громіздких незабарвлених бамперах і пластикових накладках по нижньому периметру кузова. Крім них, машина отримає трапецієподібні колісні арки, розташовані далеко від шин, тим самим натякаючи на збільшений хід підвіски.

Короткі звиси повинні забезпечити автомобілю оптимальні кути в’їзду та з’їзду, а більш коротка колісна база, порівняно зі старшими Land Cruiser, допоможе долати пересічену місцевість.

Що стосується механічної частини, то подробиць про неї поки що немає від слова зовсім. Проте британські журналісти вважають, що під капотом міні-Ленд Крузера розташується 2,8-літровий турбодизельний двигун потужністю 150 кінських сил. Зв’язку йому складе система повного приводу з блокуванням заднього диференціала та підтримкою програми керування Multi-Terrain Select.

Як потенційна ціна для нового варіанту Toyota Land Cruiser називається сума в 38 тисяч фунтів стерлінгів або 1,9 мільйона гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!