Новий Nissan Leaf з’явиться у 2025 році: що про нього відомо

0
110
Новий Nissan Leaf з'явиться у 2025 році: що про нього відомо

Nissan розпочала продаж свого знаменитого електрокара Leaf у 2010 році. Автомобіль досяг великого успіху на світовому ринку. У 2018 році хетчбек змінив покоління, але не зумів зберегти імпульс, який підірвала Tesla Model 3. Але, схоже, у Nissan не змирилися з поразкою і готуються відвоювати важливий для них сегмент електрокарів.

Нове покоління Nissan Leaf має побачити світ у 2025 році. І цього разу машина буде не хетчбеком, а кросовером. Прообраз цього автомобіля японці показали ще 2021 року, представивши концепт Chill-Out (на зображеннях нижче). Прототип був заснований на базі CMF-EV, яка зараз використовується такими моделями як Nissan Ariya і Renault Megane Electric.

Як пише французький портал Autoplus, майбутній Leaf виявиться ближче за габаритами до нового Renault Scenic. Його довжина складе близько 4,4-метра, а кузов стане помітно вищим, ніж у попередника. Надбавку чекає і дорожній просвіт машини, але точні цифри поки що загадка.

Жодних технічних подробиць про нове «Ліф» немає. Єдине, що сьогодні можна сказати про цей проект майже напевно – йому дістанеться система повного приводу e-4ORCE, яка використовується у «паркетнику» Nissan Ariya.

Прем’єра Nissan Leaf нового покоління відбудеться 2025 року. Як потенційна мінімальна ціна для нього в Європі називають суму в 40 тисяч євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!