McLaren готує нову ікону швидкості

0
13
McLaren готує нову ікону швидкості

McLaren готує до випуску новий гіперкар, який обіцяє стати гідним наступником знаменитого P1 . За інформацією закордонних ЗМІ, компанія зареєструвала кілька торгових марок, включаючи загадкову назву «BLOODL1NE» . Ця назва, схоже, стане ключовою у маркетинговій кампанії новинки, підкреслюючи зв’язок нової моделі з легендарними P1 та F1 .

В останні місяці McLaren зареєстрував ряд торгових марок, включаючи W1 та MP1 , а також H1 та U1 , що вказує на можливі назви для майбутнього гіперкара. Фахівці припускають, що назва MP1 може підкреслити зв’язок з історичними гоночними автомобілями McLaren , чиї назви починалися з букв M і P , на честь команди Project Four Racing , заснованої Роном Деннісом, родоначальником McLaren Automotive .

Відомо, що нова модель, що отримала внутрішню назву P18 буде оснащена гібридною установкою з двигуном V8 від Ricardo . Гібридна система обіцяє бути на 70% легше, ніж у Artura . McLaren не прагне досягти показників електричних гіперкарів, але обіцяє, що новинка буде «абсолютно божевільною». Крім того, автомобіль отримає нову карбонову монококову раму, а двері будуть виконані в стилі крил чайки замість традиційних «метеликів».

Очікується, що наступник P1 з’явиться у продажу до кінця 2024 року. Ця новинка обіцяє знову підтвердити статус McLaren як виробника одних із найінноваційних та найпотужніших гіперкарів у світі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!