Hyundai IONIQ 5 N визнаний найкращим електричним спорткаром у світі

0
235
Hyundai IONIQ 5 N визнаний найкращим електричним спорткаром у світі

Hyundai IONIQ 5 N був визнаний найкращим електричним спортивним автомобілем у світі, як повідомляє CAR Magazine . Перемогу було здобуто після масштабних випробувань на знаменитій трасі Нюрбургринг у Німеччині та на навколишніх дорогах.

IONIQ 5 N зміг виділитися серед конкурентів, впоравшись із моделями, вартість яких значно перевищує його цінник, включаючи гіперкар вартістю понад 2 мільйони фунтів стерлінгів. Команда тестувальників оцінила його як захоплюючий “гарячий хетчбек”, що нагадує традиційні автомобілі з ДВЗ.

Заснований на електрифікованій глобальній модульній платформі (E-GMP) стандартний IONIQ 5 , який був названий Світовим Автомобілем Року 2022, IONIQ 5 N включає технології, натхненні моторспортом, розроблені підрозділом N Hyundai , що покращує задоволення від водіння.

Технічні вдосконалення включають більш потужний силовий агрегат, поліпшене охолодження батареї і гальмівну систему. Електродвигуни можуть обертатися до 21000 об/хв, виробляючи до 609 к.с. у звичайних умовах та 650 к.с. при активації режиму N Grin Boost (NGB), що забезпечує захоплююче прискорення протягом 10 секунд. Автомобіль розганяється до 100 км/год за 3,4 секунд і може досягати максимальної швидкості 260 км/год на трасах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!