Volkswagen додав седану Polo зв’язку турбомотора та автомата

0
91
Volkswagen додав седану Polo зв'язку турбомотора та автомата

Volkswagen додав седану Polo зв’язку турбомотора та автомата. У Південній Африці розширена гама чотирьохдверей: відтепер покупці можуть обирати між перевіреним «атмосферником» 1.6 (110 сил, 152 Нм) та сучасним наддувним двигуном 1.0 (116 сил, 178 Нм). Трициліндровий агрегат давно пропонувався на Volkswagen Polo в Європі, але в країнах, що розвиваються, такий варіант був доступний тільки в Індії (на «родинні» моделі Virtus).

Покупцям з ПАР доведеться викласти за турбо-версію Volkswagen Polo як мінімум 421 000 південноафриканських рандів (900 тисяч гривень). За ці гроші у седана буде багата комплектація Life та 6-ступінчастий автомат Tiptronic. Витрата палива в змішаному циклі становитиме 6,3 літри на 100 кілометрів, а розгін 0-100 займе 11,5 секунди.

Тільки з турбомотором доступна нова топ-комплектація Style з хромованим декором, 17-дюймовими дисками, датчиком дощу, обробкою салону шкірозамінником та люком у даху. За такий седан доведеться заплатити 455 тисяч рендів (1 мільйон гривень). Для порівняння базовий Volkswagen Polo на «механіці» з «атмосферником» 1.6, кондиціонером та спрощеною медіасистемою діагоналлю сім дюймів коштує 360,5 тисяч рендів (700 тисяч гривень).

Півтора роки тому бос Volkswagen передрік «глобальному» Polo швидку відставку, але пом’якшення економ «Євро-7» дозволило зберегти модель у лінійці. Німецький автовиробник підтвердив, що Polo залишиться в гамі до кінця десятиліття і навіть оновиться, щоб відповідати віянням часу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!