Volkswagen готує до виходу на ринок оновлений Volkswagen Tiguan

0
258

Volkswagen анонсує випуск оновленої версії Tiguan 2025 року , що є найбільш просунутим і енергоефективним авто в їх асортименті. Компанія прагне оптимізації продуктивності та комфорту, включивши в асортимент два плагін-гібридних варіанти, які можуть похвалитися кращою у своєму класі дальністю ходу на електриці – до 130 км.

Головне нововведення – це введення версії з повним приводом 4MOTION, що вирішує проблему його відсутності в попередніх гібридних моделях, що критично важливо у світлі аналогічних пропозицій від корейських конкурентів, таких як Hyundai та KIA. Новий Tiguan 4MOTION буде оснащений гібридною установкою, що включає 1,5-літровий бензиновий двигун TSI Evo2 потужністю 150 л. і додатковий електромотор, забезпечуючи загальну потужність 245 к.с. Така конфігурація дозволить зберегти відмінну динаміку при підвищеній економії палива та зниженні шкідливих викидів.

Також варто відзначити покращення в інтер’єрі Tiguan PHEV, включаючи високоякісні оздоблювальні матеріали та передові технології. Модель буде обладнана сучасною мультимедійною системою та різноманітними функціями для покращення комфорту та безпеки.

Запланований на 2025 рік реліз нового Tiguan має зміцнити позиції Volkswagen у сегменті SUV, пропонуючи споживачам сучасний та технологічно просунутий транспортний засіб, що відповідає суворим екологічним нормам.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!