Irmscher зробив зухвалий “спортивний” мікроавтобус Opel Vivaro

0
14
Irmscher зробив зухвалий

Ательє Irmscher випустило зухвалий “спортивний” мікроавтобус Opel Vivaro. Німецьке ательє Irmscher, яке спеціалізується на доробці автомобілів Opel, повернулося до своїх витоків. Після того, як компанія представила проект Irmscher is3 Black Phantom 2.0, покликаний відзначити 55-річчя компанії, в руках фахівців знову опинився Opel Vivaro. Мікроавтобус отримав зміни у зовнішності, які амбітно позиціонуються не просто так тюнінг, а як рестайлінг поточного покоління моделі від незалежного ательє.

Для автомобіля запропоновано накладку на передній бампер з інтегрованим спойлером, нові пороги, а також накладку на задній бампер з імітацією дифузора. До цього набору додається новий задній спойлер.

Заявлено, що всі деталі продуті в аеродинамічній трубі та не погіршують характеристики моделі. Доповнюють вигляд комерційних моделей Opel нові 20-дюймові колеса Heli Star або Hydra Star чорного кольору, які можна замінити 18- або 19-дюймовими дисками.

Irmscher зазначає, що завдяки широким доробкам потужність двигуна була збільшена до 200 кінських сил, а момент, що крутить, – до 450 Нм, але в деталі проведеного втручання тюнери не вдаються. Яку модифікацію було взято за основу, теж не повідомляється.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!