Названо найбезпечніший автомобіль Ford у 2024 році

0
61
Названо найбезпечніший автомобіль Ford у 2024 році

Компанія Ford поставила світ на колеса. На початку минулого століття американський автовиробник представив перший у світі автомобіль, який згодом сходив із конвеєра мільйонними тиражами (Model T). Але якщо в ті часи безпека машини мало кого хвилювала всерйоз, то сьогодні це одна з найважливіших якостей автомобіля в очах потенційного покупця.

Американський автомобільний портал «HotCars» проаналізував результати краш-тестів усіх моделей компанії Ford і з’ясував, що тільки один автомобіль у гамі цього бренду в 2024 році має зразкову безпеку. Цією машиною є найпопулярніший кросовер Ford Explorer.

У своєму дослідженні журналісти спиралися на випробування машин на безпеку від місцевої організації IIHS, яка присуджує найкращим автомобілям за цим параметром оцінку Top Safety Pick+.

За результатами краш-тестів Explorer отримав найвищі оцінки у чотирьох випробуваннях на ударостійкість (фронтальний удар з перекриттям 25 та 40%, бічне зіткнення, а також тест на міцність даху).

Що цікаво, одному з найбільш популярних кросоверів Ford вдалося помітно додати в безпеці після редизайну 2019 року, до якого машина демонструвала погані результати в окремих випробуваннях.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!