Український дизайнер показав приголомшливий концепт-кар Leleka

0
197

Український дизайнер Роман Прядко представив власне бачення українських автомобілів класу люкс. З цією метою він запустив власний бренд Leleka. Він також розробив логотип бренду та перші моделі у стилі Gran Turismo.

Першою моделлю для власного бренду Роман створив автомобіль преміум-класу – Leleka GTS Concept 2025. Це був великий ліфтбек у стилі Porsche Panamera з усіма елементами сучасного автомобіля, включаючи спортивний, витягнутий силует кузова, світлодіодну оптику з унікальним “світловим підписом”, задні ліхтарі та величезні, стильні колеса. Також було деталізовано логотип та розроблено фірмовий шрифт.

Радіаторна решітка і пара вихлопних труб свідчать про те, що Leleka GTS не є електромобілем. Швидше за все, він буде працювати на двигуні внутрішнього згоряння або гібридному приводі з двигуном внутрішнього згоряння та електромотором. Дизайнери ще не представили ілюстрації інтер’єру.

Варто зазначити, що Роман Прядко лише представляє власні ідеї щодо можливого дизайну українського автомобіля і не має жодного відношення до його виробництва на якомусь заводі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!