В мережу потрапили свіжі новини про позашляховик Land Rover Discovery 2025 року

0
159
В мережу потрапили свіжі новини про позашляховик Land Rover Discovery 2025 року

Третє покоління Discovery надто довго є на ринку. У жовтні наступного року виповниться вісім років з того часу, як він дебютував на Паризькому автосалоні 2016 року, тому незабаром має з’явитися нове покоління. Доказом цього є те, що до 2025 року лінійка позашляховиків Land Rover значно скоротиться: бензинові версії зникнуть із конфігуратора та залишаться лише дві дизельні версії.

Discovery — єдина модель у лінійці, у якої ніколи не було гібридної версії, що підключається. Але були бензинові блоки, а вони зникли, залишивши у продажу 3,0-літровий 6-циліндровий дизельний блок із повним приводом та 8 АКПП. Є базовий варіант з 250 л. і більш спортивний з додатковою соткою, потужність якого збільшується до 350 к.с.

Обидва доступні з трьома рівнями оснащення: відомими S, Dynamic SE та Dynamic HSE з дуже повним стандартним оснащенням. У списку можливостей вказуються: 20-дюймові легкосплавні диски сріблястого кольору, дах в колір кузова, електропривід передніх сидінь і пам’ять сидіння водія, шкіряна оббивка кольору чорного дерева, помічник з перемикання далекого/ближнього світла, а також ламіновані звук.

Динамічний варіант SE отримає: 21-дюймові легкосплавні диски, пофарбовані в чорний глянсовий колір, чорний контрастний дах, звукова система Меридіан, електрорегулювання сидінь по 18 напрямках і пам’ять на сидінні водія, інтерактивний дисплей водія, інформаційно-розважальна система PiviPro ,4 дюйми.

Якщо жодних рішень не ухвалять, то бензинові двигуни не повернуться до асортименту версій моделі в найближчі місяці. Ця тактика має всі ознаки операції з ліквідації підрозділу, хоч і в довгостроковій перспективі, оскільки її наступник з’явиться не раніше 2025 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!