Дилер розкрив головний недолік Volkswagen Multivan, який робить його небезпечним

0
257
Дилер розкрив головний недолік Volkswagen Multivan, який робить його небезпечним

Volkswagen Multivan 2024 є одним із найстаріших авто в лінійці VAG. Люди купують його для різних цілей. Це можуть бути великі сім’ї, які люблять далекі подорожі, а також приватні візники. Проте назвати бестселером ” Мультиван ” не можна. Так, представник дилерської мережі в інтерв’ю порталу cenyavto.com розкрив усі сильні та слабкі сторони німецького мінівена.

Переваги

Мультизадачність. Одна з головних переваг Multivan – його мультизадачність. Він підходить як для сімейних подорожей, так і для комерційної діяльності. Місткий салон із трьома рядами сидінь легко трансформується, пропонуючи різні конфігурації для перевезення пасажирів та вантажів. Власники можуть насолоджуватися комфортом і простором під час тривалих подорожей або використовувати автомобіль як транспортний засіб для малого бізнесу.

Керованість. Іншою перевагою Multivan є його керованість. Незважаючи на значні розміри, цей мінівен веде себе на дорозі впевнено та передбачувано. Точне та чуйне кермо у поєднанні з продуманою підвіскою забезпечують хорошу маневреність, що робить Multivan зручним як у міських умовах, так і на заміських трасах.

Недоліки

Труднощі при паркуванні. Тепер про недоліки “німця”. Один із них — складність паркування в обмеженому просторі. Через свої великі габарити цей автомобіль може завдати незручностей при пошуку відповідного місця для стоянки на переповнених парковках або вузьких вуличках.

“Сліпі” зони. Ще одним мінусом є великі “мертві” зони огляду. Незважаючи на наявність сучасних систем допомоги водію, таких як камери кругового огляду, сліпі зони, як і раніше, залишаються проблемою при маневруванні та зміні смуги руху. (Фото: Volkswagen)

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!