Audi розповіла про новинки, заплановані на 2024 рік

0
151
Audi розповіла про новинки, заплановані на 2024 рік

У керівництві Audi впевнені, що на компанію чекає важкий рік. Причини звучать банально – проблеми з ланцюжками постачання, які створювали складнощі для компанії в минулому. Але є й хороша новина – у 2024 році інгольштадтський автогігант має намір представити три важливі для компанії моделі.

За даними AutoWeek, цього літа Audi покаже новий A6 e-tron, а також A6 Avant e-tron. Автомобілі працюватимуть на електричній тязі та стануть «батарейним» еквівалентом поточного покоління A6. Але все це спричинить зміни до неймінгу.

Так, наприклад, A6 Limousine буде перейменований на A7 Limousine, а A6 Avant на A7 Avant, тоді як виробництво A7 Sportback і зовсім виявиться припинено.

Що стосується інших важливих новин від Audi, то 2024 рік також стане роком, коли компанія познайомить своїх клієнтів з абсолютно новими A5 і Q5. Сімейство A5 стане наступником нинішньої серії A4, тоді як Q5 переживе повноцінне оновлення.

Як новий A5, так і Q5 будуть побудовані на платформі PPC, яка має різновид PPE, призначений виключно для електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!