Honda позбудеться невимовних імен: прощай, e:Ny1, привіт, Y1

0
14

Honda, відома своїми інноваційними автомобілями, нещодавно зіштовхнулася з проблемою, яка виявилася несподіваною навіть для такого технологічного гіганта – складністю вимови своїх моделей. Наприклад, назва електричного кросовера Honda e: Ny 1 викликала чимало питань серед покупців та експертів.

Як повідомляє Autocar , Honda планує спростити назви своїх моделей, починаючи зі зміни для китайського ринку. Назва e : Ny 1 , яка у Китаї відома як e : NS 1 або e: NP 1 , буде змінена, на варіант без e : N . Це рішення зумовлено труднощами у вимові та сприйнятті поточної назви китайськими споживачами. В результаті моделі в Китаї будуть називатися просто S1 і P1 , а в Європі – Honda Y1.

Ця зміна робить назву доступнішою і легко вимовною, що, безумовно, спростить життя як продавцям, так і покупцям. Очікується, що подібні зміни торкнуться і інших моделей, таких як нещодавно представлені e: NP 2 і  e : NS 2 , які також отримають простіші і зрозуміліші назви P 2 і  S 2 .

Згідно з інформацією від джерел, близьких до марки, Honda прагне не тільки інновацій у розробці автомобілів, але й поліпшення взаємодії зі споживачами через більш легке сприйняття своїх продуктів. Зміна назв є частиною стратегії компанії зі спрощення свого портфоліо та покращення маркетингової комунікації.

Перші поставки автомобілів з новими назвами очікуються найближчим часом, і ця зміна, ймовірно, зустріне позитивну реакцію як на внутрішньому, так і міжнародному ринках. Honda продовжує підтверджувати свою репутацію виробника, який не лише стежить за технічним прогресом своїх автомобілів, а й дбає про комфорт своїх клієнтів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!