Новий Hyundai Palisade зняли зовні та всередині

0
207

Нове покоління флагманського кросовера Hyundai Palisade має побачити світ на початку 2025 року. А поки що корейці активно обкатують прототипи цієї моделі на дорогах загального користування і часом вони потрапляють в об’єктиви фотошпигунів. Напередодні тестовий зразок Palisade нової генерації вдалося зняти місцевим папараці на одній із паркувань Сеула. Причому, як зовні, так і всередині.

Фотографіями машини поділилося видання «Short Car». На знімках кросовер нового покоління з’явився практично повністю закамуфльованому кузові. Єдиними вільними від маскування місцями виявилися ділянки крил, дзеркала заднього виду та дах.

Незважаючи на камуфляж, вже сьогодні можна зрозуміти, що зовнішність нового Palisade чекають радикальних змін порівняно з його попередником. Флагманський SUV Hyundai повинен приміряти на себе більш брутальний вигляд з переглянутою архітектурою фар, іншими гратами радіатора, високою лінією капота і переробленими боковинами, а також трохи іншою кормою.

Фотошпигунам вдалося заглянути всередину прототипу і помітити там нові сидіння спереду і ззаду, а також перероблені карти дверей з новими ручками і круглими динаміками, вбудованими в їхню верхню частину.

Технічні характеристики майбутньої моделі поки не розкриваються, але ходять чутки, що новому Palisade дістанеться відразу два нові агрегати – 2,5-літровий гібрид і 3,5-літровий V6 з турбіною, який замінить актуальний 3,8-літровий мотор.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!