Відбулася офіційна прем’єра гібридного Mercedes-AMG E53

0
196

Mercedes-AMG представив нову модель E53, яка не тільки перевершує за потужністю попередню версію E63, але й значно дешевше за неї. Новий E53, тепер у виконанні Hybrid 4Matic+, став флагманом у лінійці E-Class , демонструючи можливості сучасних гібридних технологій.

Серцем новинки є 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун, який у поєднанні з електромотором видає до 612 кінських сил загальної системної потужності. Така конфігурація дозволяє новому E53 не лише перевершити за потужністю E63 попереднього покоління, а й суттєво знизити вартість за рахунок зменшення податку на автомобілі з високим рівнем викидів CO2 у Європі.

Mercedes-AMG E53 2024 пропонується за ціною від 113 671 євро, що на 18 000 євро дешевше, ніж модель попереднього покоління, і на цілих 70 000 євро дешевше, ніж E63 . При цьому версія E53 Estate доступна за ціною від 116268 євро).

Вартість може значно збільшитися при виборі комплектації Edition 1 , що стартує з позначки 150 241 євро. Ця версія включає чорні декоративні наклейки, чорні акценти, 21-дюймові матово-чорні легкосплавні колеса, тоновані стекла, деталі з вуглецевого волокна, а також спортивні сидіння і кермо AMG Performance . Також в комплектацію входить пакет AMG Dynamic Plus з композитними гальмами, блокуванням диференціала, що електронно керується, і динамічними опорами двигуна.

Прийом замовлень на новий Mercedes-AMG E53 вже відкритий, і він обіцяє стати однією з найпривабливіших пропозицій у сегменті завдяки поєднанню потужності, технологій та доступної ціни. З його появою Mercedes-AMG має намір зміцнити свої позиції на ринку та привернути ще більше уваги до гібридних технологій у розкішних автомобілях.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!