Названі найбезпечніші марки авто у світі

0
284

Виробники авто постійно вдосконалюють технології, щоб зробити керування максимально безпечним. Зовнішній вигляд, ціна та комфорт – це важливо, але якщо транспортний засіб обладнаний найсучаснішим захистом для пасажирів, він стає в рази кращим.

Немає у світі нічого більш цінного, ніж здоров’я та життя. Саме тому GO поділився добіркою найкращих автомобілів з погляду безпеки.

У кожному автомобілі є стандартні функції безпеки, такі як ремені безпеки. А є такі функції, як автоматичне екстрене гальмування, моніторинг сліпих зон, виявлення пішоходів тощо, які неодмінно підвищують вартість авто, а й безпеку всіх учасників руху.

Acura Integra

Acura Integra 2024 містить удосконалені системи допомоги водієві, наприклад адаптивний круїз-контроль, допомога в утриманні смуги, виявлення пішоходів та автоматичне екстрене гальмування.

Крім того, автомобіль оснащений не тільки подушками безпеки бічних зіткнень, але й має структурну цілісність.

Audi Q7

Розкішний позашляховик Audi стандартно оснащений набором технологій безпеки, включаючи систему нічного бачення, розпізнавання дорожніх знаків та попередження про перехресний рух позаду.

Також повний привід Q7 забезпечує виняткове зчеплення з дорогою та плавність їзди.

BMW X5

Позашляховик середнього розміру 2024 року від BMW пропонує повний набір функцій безпеки, наприклад, попередження про лобове зіткнення, розпізнавання пішоходів та активне виявлення сліпих зон.

На додаток BMW X5 має автоматичне дальнє світло, камеру кругового огляду та датчики паркування спереду та ззаду.

Audi A6

Якщо вас вразило Audi Q7, але ви не готові віддати за неї понад 60 тисяч доларів, зверніть вагу на Audi A6. Модель відома своїми технологіями і має адаптивний круїз-контроль і систему підтримки смуги руху.

Volvo XC90

Флагманський позашляховик Volvo продовжує надавати пріоритет безпеці. Він має такі функції, як моніторинг сліпих зон, попередження про виїзд зі смуги руху та автоматичне екстрене гальмування.

Міцна конструкція XC90 та її особливості допомагають захистити водіїв та пасажирів при зіткненні. Хоча це навряд чи станеться завдяки системі допомоги водієві та запобіганню зіткненням.

Hyundai Palisade

Palisades, які вийдуть на ринок у 2024 році, мають найкращі на сьогоднішній день системи навігації та безпеки. Вони дещо схожі на системи попередження про лобове зіткнення, моніторинг сліпих зон тощо. Це допомагає водіям бачити ситуацію на дорозі та контролювати її на 100%.

Tesla Model Y

Електричний позашляховик Tesla має багато вражаючих функцій безпеки, включаючи автопілот, який забезпечує можливості напівавтономного водіння. Використовуючи камери, радари та ультразвукові датчики, він може керувати, прискорювати та гальмувати транспортний засіб.

Можливо, для України автопілот не є такою зручною функцією, як для західних водіїв, але автомобіль все ще вартує своїх грошей завдяки іншим сучасним системам допомоги водієві та безпеці.

Mercedes-Benz E-Class

Седан E-Class оснащений системою Mercedes PRE-SAFE, що складається з групи проактивних пристроїв безпеки, що використовують датчики для виявлення можливих зіткнень та підготовки автомобіля та його пасажирів до удару. Працюючи з іншими функціями безпеки, PRE-SAFE, безумовно, допоможе зменшити тяжкість травм, отриманих під час аварій.

Крім того, автомобіль також оснащений адаптивним круїз-контролем та системою підтримки смуги руху, які допомагають запобігти нещасним випадкам.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.