В мережі розкрили вартість нового Toyota Land Cruiser Mini від Toyota

0
497

Минулий рік ознаменувався для “Тойоти” прем’єрою її довгоочікуваної новинки – нового покоління Prado (LC 250). На цьому ж заході компанія анонсувала ще один позашляховик, який буде міні-версією «двохсот п’ятдесятого». Напередодні з’ясувалося, скільки такий автомобіль може коштувати.

За інформацією японського журналу « BestCarWeb », орієнтовна ціна Land Cruiser FJ (очікується, що машину назвуть саме так), становитиме від 3 мільйонів 900 до 4 мільйонів 600 тисяч єн. При перерахунку в гривні вартість позашляховика варіюватиметься від 1 до 2,2 мільйона гривень.

Автомобіль буде побудований на рамній платформі (тайського пікапа Hilux Champ), але виявиться значно компактнішим за той же Prado (250). Його довжина має становити приблизно 4,6-метра, а ширина і висота по 1,8-метра. Відстань між осями дорівнюватиме 2,5-метрам, а як двигун задіють гібридну силову установку.

Інсайдери пишуть, що силовим агрегатом Land Cruiser FJ стане гібрид на базі 2,5-літрового 4-циліндрового мотора, який зараз використовується в кросовері Toyota RAV4. 

Провести прем’єру молодшого “Ленд Крузера” у “Тойоті” хочуть наприкінці 2024 року (орієнтовно у грудні).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!