Ford анонсував ще одну модифікацію Mustang

0
57

У квітні гоночна траса Charlotte Motor Speedway перетворилася на майданчик для масштабних урочистостей, присвячених 60-річчю культового спорткара Ford Mustang. Американський автовиробник присвятив круглій даті прем’єрний показ спеціальної лімітованої версії моделі 60th Anniversary. Але цим марка не обмежилася і анонсувала ще одну модифікацію Ford Mustang поточного покоління, що відбудеться, щоправда, лише 2025 року. Жодної інформації про новинку поки немає.

Президент Ford Джим Фарлі анонсував новий автомобіль, який поки що представлений лише у вигляді тизера — силует машини під покривалом дозволяє достовірно встановити лише той факт, що йдеться про купе з більш агресивним аеродинамічний обвіс. Але є така собі підказка, яка натякає на те, що це може бути за машина.

На офіційному медіапорталі американської марки знімок спочатку був завантажений під назвою “RTR Fun 03b”, яку пізніше змінили на “MustangTeaser”. Виходячи з цих даних, можна припустити, що в 2025 році відбудеться прем’єра моделі від ательє RTR Vehicles, що належить американському продрифтеру Он Гіттін-молодшому.

Модель попереднього покоління мала три варіанти доробок від RTR. Базовим був Design Package із зовнішнім декором, Spec 1 передбачав модернізовану підвіску, а Spec 2 включав уже більш серйозні доробки підвіски і зміни в кузов. До того існував і пакет Spec 3, який дооснащує двигун компресором, але ні для попередника, ні для актуального Ford Mustang такого кита поки не пропонують. Можливо, все зміниться наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!