Складено список нових функцій для Dacia Duster третього покоління

0
233

У 2025 році на шанувальників бренду Dacia чекає значне оновлення популярного кросовера Duster. Третє покоління моделі, що вже викликало інтерес своїм дебютом у березні поточного року, отримає низку важливих технічних покращень.

Новий Dacia Duster , який незабаром з’явиться на дорогах, планує зарекомендувати себе не тільки як доступний автомобіль, але і як транспортний засіб, що відповідає сучасним технологічним трендам. Румунський автовиробник вирішив оснастити Duster новими двигунами та трансмісіями, щоб зміцнити свої позиції на ринку недорогих SUV.

Серед інших змін Dacia планує адаптуватися до майбутньої нормативної бази Euro 7 , хоча їх впровадження і відкладено до 2030 року. Серед нововведень — удосконалені мотори та коробки передач, які будуть запозичені у преміальної моделі Dacia Bigster та найближчих оновлень у лінійці Renault .

На стартовому етапі нового покоління Duster пропонує три типи двигунів: 1.0 ECO-G на зрідженому нафтовому газі, 1.2 TCe MHEV з потужністю 130 кінських сил та 1.6 Hybrid з потужністю 140 кінських сил. Починаючи з 2025 року Dacia впровадить оновлені версії цих двигунів. Зокрема, очікується прихід 1.2 TCe потужністю 140 та 115 кінських сил із новою коробкою передач EDC та можливою м’якою гібридною технологією.

Крім того, в 2025 році з’явиться потужніший гібридний варіант 1.8 Hybrid з новим електромотором від французької компанії Whylot , що забезпечує більшу потужність та ефективність. Цей двигун зможе розвивати до 170 кінських сил.

Dacia Duster , зберігаючи свою доступність, з кожним роком доводить, що може запропонувати покупцям сучасні технології та покращені характеристики, наголошуючи на ефективності та екологічності.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!