Kia EV3 обіцяє революцію у сегменті компактних кросоверів

0
224

У світі автомобілів настає нова ера, і  Kia не має наміру відставати від трендів. Цього року бренд представить свою найзначнішу новинку останніх років – електричний кросовер EV3, задуманий як прямий конкурент Volvo EX30 і  Peugeot e-2008 . Kia EV3 покликаний зміцнити позиції компанії на ринку компактних електричних кросоверів, доповнюючи вже відому модель Niro EV, але запропонувавши щось зовсім нове.

Відмінною рисою EV3 є його технологія виключно як електромобіля. На відміну від Niro , який доступний у різних варіантах, включаючи гібридні та повністю бензинові, новинка пропонуватиметься лише в електричній версії. Це обіцяє не тільки більш короткий час заряджання, а й, швидше за все, покращені характеристики керування завдяки використанню платформи e-GMP, розробленої спеціально для електромобілів.

Дизайн EV3 , наступний філософії Opposites United, зробить його зовні помітним на тлі інших моделей Kia . Показаний раніше у вигляді концепту, EV3 обіцяє запропонувати лаунж-подібний інтер’єр з мінімальним дизайном та безліччю прихованих ніш для зберігання, що робить його не лише технологічним, а й зручним для життя автомобілем.

Вступаючи в сегмент, де вже є такі гравці, як Peugeot e-2008 , DS 3 E-Tense і  Opel Mokka Electric , а також майбутні новинки від  Volkswagen Group і  Volvo , Kia EV3 стикається з серйозною конкуренцією. Але саме такі виклики роблять автомобільний світ таким захоплюючим, підштовхуючи виробників на створення все більш просунутих і доступних електромобілів.

Kia EV3, з його акцентом на електричну міць, стиль та комфорт, обіцяє стати гідним представником нового покоління електрокросоверів. І якщо компанія зможе стримати свої обіцянки, модель цілком може перевернути уявлення про те, що повинен запропонувати компактний електричний кросовер.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!