Toyota C-HR, Honda CR-V та Nio EL6 отримують максимальні оцінки безпеки

0
12

У першій серії краш-тестів 2024 року, проведеної авторитетним інститутом Euro NCAP , три нові моделі автомобілів продемонстрували видатні результати, що підтверджують їхній високий рівень безпеки. Toyota C-HR, Honda CR-V та електричний Nio EL6 блискуче пройшли випробування, завоювавши максимальну кількість зірок – п’ять із п’яти можливих.

Toyota C-HR відзначилася в категорії захисту дорослих пасажирів, набравши 85% максимально можливої ​​кількості балів, і продемонструвала вражаючі результати в галузі захисту дітей з 86% набраних балів. Важливим аспектом оцінки також стала безпека пішоходів, де C-HR заслужила 86%, а системи безпеки цієї моделі отримали 79%.

Електричний Nio EL6 підтвердив свій високий рівень безпеки для дорослих пасажирів та дітей, набравши відповідно 93% та 85% балів. Він також показав надійний захист пішоходів із результатом у 78%, а його системи безпеки були оцінені у 76% балів.

Honda CR-V була протестована у двох комплектаціях – стандартній та з розширеним пакетом систем безпеки. Обидві версії показали відмінні результати у категорії захисту дорослих пасажирів та дітей, набравши по 85% та 86% відповідно. Стандартна комплектація заробила 76% за захист пішоходів та 67% за системи безпеки, тоді як розширений пакет покращив показники до 80% та 79% відповідно. Обидві версії отримали п’ять зірок від  Euro NCAP .

Ці результати не тільки підтверджують високий рівень безпеки представлених моделей, але й ставлять їх в один ряд із найнадійнішими автомобілями на ринку. Toyota C-HR, Honda CR-V та  Nio EL6  довели, що безпека є ключовим пріоритетом для виробників, які прагнуть забезпечити максимальний захист як для водіїв, так і для пішоходів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!