Названо автомобілі, які сильно дешевшають у перший рік експлуатації

0
171

Незважаючи на те, що в Росії це вже багато років не так, автомобілі мають властивість втрачати в ціні з роками. Причому для багатьох найбільше здешевлення відбувається через 12 місяців з моменту виїзду машини з автосалону. 

Аналітики iSeeCars провели дослідження, в якому підрахували, які автомобілі втрачають найбільше вартості в перший рік експлуатації. Дивно, але список включив електрокари та кросовери, популярність яких останнім часом тільки зростає.

Mercedes-Benz EQS

Найантиліквіднішим авто виявився розкішний седан штутгартської марки, який за перший рік використання втрачає в порівнянні з ціною нової машини в середньому 47,8%.

Nissan Leaf

Трохи кращі справи йдуть із ще одним електромобілем, але цього разу японським. За підрахунками аналітиків Leaf дешевшає у перші 12 місяців після покупки на 45,7%. 

Jaguar F-Pace

У трійку найгірших увійшов кросовер британської марки Jaguar, який, за результатами недавнього дослідження, за перший рік використання знецінюється на 35,4%.

Alfa Romeo Giulia

Четвертим у цьому рейтингу виявився популярний італійський седан від Alfa Romeo, який за рік у середньому втрачає у вартості 33,4%.

Kia EV6

Замкнув ТОП-5 найнеліквідніших машин станом на 2024 рік найновіший електричний кросовер Kia, який, незважаючи на високий попит з боку покупців, через рік експлуатації стає дешевшим на 33,3%. 

До десятки найбільш невигідних для покупки автомобілів також увійшли: Ioniq 5 (-32,9% до початкової ціни за рік), Volkswagen ID.4 (-32,9%), Alfa Romeo Stelvio (-32,3%), Nissan Murano (-32%) та Mercedes-Benz S-Class (-31,5%).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.